top of page
Nerozbitné brýle Gloryfy

Sportovní dioptrické brýle

Potřebujete při sportu ostře vidět a také dobře vypadat?

V Optice Policar máme bohaté zkušenosti.

Klasické brýlové čočky by ve sportovních brýlích kvůli většímu prohnutí nefungovaly. Brýlové čočky je nutné individualizovat pro jejich optimální výkon dle parametrů nositele a dané obruby. 

Brýlové čočky je možné vyrobit v čiré, sluneční, samozabarvující nebo polarizační variantě. V případě, že je potřeba korekce i do blízka, lze vyrobit i čočky multifokální.

Evil Eye

Sportovní brýle Evil Eye jsou špičkou ve sportovní dioptrické korekci. Jsou vyráběny v rakouském Linci pod taktovkou jedné z nejstarších a nejkvalitnějších brýlových firem Silhouette. 

Na výběr je z mnoha modelů i doplňků. Při výběru skel je možné volit z různých způsobů zábrusu dioptrických čoček. Přímý zábrus poskytuje nejširší zorné pole. Původní brýlové čočky jsou nahrazeny čočkami dioptrickými. V některých případech je však nutné dioptrie zabrousit do klipu, který se následně vkládá do vybraných brýlí. Na všechny možnosti se můžete podívat zde.

S výběrem nejlepšího řešení Vám pomůžeme v naší optice.

Evil eye zcale
Evil Eye

Gloryfy

Fittingbild_G14_contour

Brýle Gloryfy, které jsou také původem z Rakouska. Lze popsat jedním slovem: NEZNIČITELNÉ.

Díky jedinečnému patentu na pružný materiál obruby i brýlových čoček, vydrží brýle téměř všechno. Neobsahují žádné kovové nebo ostré hrany a tudíž není možné se o ně například při pádu poranit.

Právě díky těmto zmiňovaným vlastnostem jsou ideální pro širokou škálu sportů nebo například pro motorkáře.

Na dostupné varianty brýlových obrub se můžete podívat zde.

Gloryfy
Performer

Performer TTR

Performer TTR představuje sportovní variantu brýlí od Německé firmy Augenoptik. Jedná se o cenově přijatelnou a v praxi odzkoušenou variantu.

 

Na rozdíl od předchozích firem, nabízí jeden typ brýlové obruby v různých velikostech a barvách. Díky kvalitnímu zpracování, brýle sednou opravdu téměř všem. Předností jsou především kloubky z titanu a nastavitelné stranice či nosník.

Performer TTR sportovní dioptrické
bottom of page