top of page
tesm finále.jpg

Jaroslav

Jaroslav a Věra Policarovi

Věra

Optice se věnuji celý život, ale nikdy by mne nenapadlo, že s Věrou vybudujeme tak velikou optiku s tak úžasným týmem. Bez ní bych to nikdy nedokázal. Velikou posilou jsou naše děti. Jednoduše máme co a komu předat a to nám dodává elán. Je to samozřejmě hodně práce, ale naštěstí je optika práce s lidmi a já mám lidi rád. Lidé potřebují na ten náš krásný svět vidět a v tom jim umíme pomoct.

Když jsem se v roce 1990 vdávala, věděla jsem, že si beru nejenom dobrého muže, ale i výborného optika a optometristu. Vždy jsem Jardu v optice psychicky podporovala a jsem ráda, že teď můžeme všichni pracovat a být spolu. Pracujeme spolu a vzájemně se rozvíjíme.
Naštěstí se hádáme jen přiměřeně a společná práce a rozvoj nás pořád baví. 

P4130290.jpg

Jan Musil

IMG_0567.jpg

Baví mě pomáhat lidem vidět svět v té nejlepší kvalitě. Měřit oči a vyrábět brýle je práce, které rozumím, a proto mě baví. Nebo naopak?

V každém případě mimo optiku rád fotím a cestuji, což jde skvěle dohromady.

Bc. Jan Policar

optometrista, optik

P4130308.jpg

Ondřej Policar MSc.

optometrista, optik

V optometrii se věnuji především tomu, jak spolu oči spolupracují a jak jejich souhru trénovat, aby byl náš zrak v co nejlepší kondici.

Toto téma jsem také studoval na Univerzitě v Rize a snažím se ho dál předávat jako vyučující na ČVUT.

Ve volném čase mě naplňuje sport a hra na kytaru.

IMG_0562.jpg

Lucie Policarová

optička

Mezi brýlemi vyrůstám už od mala a jsou součástí mého života. Díky rodinnému zázemí jsem mohla poznat rozmanitost optického oboru a přirozeně se v něm rozvíjet. Jsem ráda že jsem tu se svojí rodinou a o to vice mě tato práce baví.

IMG_0559.jpg

Jan Kružík, DiS.

optik

K oboru oční optiky mne přivedl zájem o fyziku světla, která je nedílnou součástí brýlové optiky.
Spektrum činností v oční optice je velmi široké a nejradši pro Vás zabrušuji čočky do brýlí.

Mými hlavními koníčky jsou rodina, tenis a astrofyzika.

IMG_0561.jpg

Brýle jsou moje vášeň. Jsou důležitou zdravotní pomůckou a také nezbytným módním doplňkem, proto mi veškerý volný čas vyplňuje studium vysoké školy se zaměřením na optiku a optometrii. 

Ráda běhám, jezdím na kole a cestuji. Malování a hru na klavír mám pro chvíle klidu a relaxace.

optometristka, optička

Ing. Štěpánka
Tomášková

IMG_0572.jpg

optik

Jan Musil

Vzhledem k nízkému věku, ve kterém je člověk nucen rozhodovat o své budoucnosti ,jsem se o brýlové optice dozvěděl až ve chvíli když už jsem se nacházel v plně rozjetém vlaku oboru Oční optik na Alešově Nábřeží . Nebýt této šťastné náhody, byl by můj život o mnoho chudší. Jsem velmi vděčný za to že mohu pracovat v tomto pestrém a energií nabitém kolektivu.

IMG_0575.jpg

Shelley Ackers, DiS.

optička

V optice Policar se klade důraz na precizní a nejlépe odvedenou práci, ve které se člověk neustále učí a zdokonaluje. Empatie, pečlivost, smysl pro detail a spolupráce s úžasnými kolegy jsou důvody, proč si tak užívám to, co dělám.
S velkým zájmem také sleduji aktuální módní trendy a je mi potěšením pomáhat každému zákazníkovi s individuálním výběrem.

IMG_0579.jpg

Bc. Tereza
Svejkovská

optometristka, optička

Když jsem si měla vybrat, co budu v budoucnu dělat, věděla jsem, že chci pomáhat lidem. A pomáhat lidem vidět ten náš krásný svět, byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. A pokud se Vám nestarám o brejličky, nebo zrovna nehledám nejlepší možnou variantu vaší korekce, tak ráda sportuji, hledám různá dobrodružství anebo peču sladké dobroty.
 

IMG_0570.jpg

Bc. Kryštof Košťák

optometrista, optik

Optometrie mě baví díky možnosti pomoci lidem zlepšit jejich zrak a tím i kvalitu jejich života. Díky skloubení fyziky, biologie a estetiky je moje práce velmi různorodá. Mými koníčky jsou hudba a četba, které mi umožňují relaxovat. Mám též rád chození (nejen) po českých horách.

IMG_0584.jpg

Miroslava Svátková, Dis.

 optička

Na práci v optice mě nejvíce baví, že je různorodá a až zde, u Policarů, jsem nalezla ještě jednu velmi důležitou věc a tou je LIDSKOST! Uznávání této hodnoty nás všechny silně spojuje. Jsem ráda, že můžu v této pohodové, rodinné atmosféře přispívat k tomu, aby každý zákazník od nás odcházel s úsměvem a dobrým pocitem. A o to nám všem jde!
 

optička

Kristýna Štěpinová, optička.jpg

Jsem technicky založený člověk a v oční optice jsem si našla spojení lásky k řemeslu s upřímnou radostí z pomoci druhým. Zakládám si na preciznosti a smyslu pro detail, proto je mou nejsilnější stránkou v optice zábrus brýlových čoček.
 

Kristýna Štěpinová DiS.

IMG_7932.jpg

Bučo Policar III.

Canisterapeut

V době když jsem byl převezen ze slovenského útulku do Prahy, nikdy jsem si nemyslel, že se stanu hlavním canisterapeutem v optickém oboru. Nedá se o mně říct, že jsem zrovna workoholik, ale moc rád Vás uvidím a pokud budete mít něco dobrého, uvidím vás o to radši.

Mezi mé koníčky patří odpočívání na okně, škemrání  o jídlo a jinak se zabývám trénováním roztomilosti psích očí na profesionální úrovni.

bottom of page