top of page
Tým Optiky Policar

Jaroslav

Jaroslav a Věra Policarovi

Věra

Optice se věnuji celý život, ale nikdy by mne nenapadlo, že s Věrou vybudujeme tak velikou optiku s tak úžasným týmem. Bez ní bych to nikdy nedokázal. Velikou posilou jsou naše děti. Jednoduše máme co a komu předat a to nám dodává elán. Je to samozřejmě hodně práce, ale naštěstí je optika práce s lidmi a já mám lidi rád. Lidé potřebují na ten náš krásný svět vidět a v tom jim umíme pomoct.

Když jsem se v roce 1990 vdávala, věděla jsem, že si beru nejenom dobrého muže, ale i výborného optika a optometristu. Vždy jsem Jardu v optice psychicky podporovala a jsem ráda, že teď můžeme všichni pracovat a být spolu. Pracujeme spolu a vzájemně se rozvíjíme.
Naštěstí se hádáme jen přiměřeně a společná práce a rozvoj nás pořád baví. 

Jaroslav a Věra Policarovi

Jan Musil

Jan Policar

Baví mě pomáhat lidem vidět svět v té nejlepší kvalitě. Měřit oči a vyrábět brýle je práce, které rozumím, a proto mě baví. Nebo naopak?

V každém případě mimo optiku rád fotím a cestuji, což jde skvěle dohromady.

Bc. Jan Policar

optometrista, optik

Ondřej Policar

Ondřej Policar MSc.

optometrista, optik

V optometrii se věnuji především tomu, jak spolu oči spolupracují a jak jejich souhru trénovat, aby byl náš zrak v co nejlepší kondici.

Toto téma jsem také studoval na Univerzitě v Rize a snažím se ho dál předávat jako vyučující na ČVUT.

Ve volném čase mě naplňuje sport a hra na kytaru.

Lucie Policarová

Lucie Policarová

optička

Mezi brýlemi vyrůstám už od mala a jsou součástí mého života. Díky rodinnému zázemí jsem mohla poznat rozmanitost optického oboru a přirozeně se v něm rozvíjet. Jsem ráda že jsem tu se svojí rodinou a o to vice mě tato práce baví.

Jan Kružík

Jan Kružík, DiS.

optik

K oboru oční optiky mne přivedl zájem o fyziku světla, která je nedílnou součástí brýlové optiky.
Spektrum činností v oční optice je velmi široké a nejradši pro Vás zabrušuji čočky do brýlí.

Mými hlavními koníčky jsou rodina, tenis a astrofyzika.

Štěpánka Tomášková

Brýle jsou moje vášeň. Jsou důležitou zdravotní pomůckou a také nezbytným módním doplňkem, proto mi veškerý volný čas vyplňuje studium vysoké školy se zaměřením na optiku a optometrii. 

Ráda běhám, jezdím na kole a cestuji. Malování a hru na klavír mám pro chvíle klidu a relaxace.

optometristka, optička

Ing. Štěpánka
Tomášková

Jan Musil

optik

Jan Musil

Vzhledem k nízkému věku, ve kterém je člověk nucen rozhodovat o své budoucnosti ,jsem se o brýlové optice dozvěděl až ve chvíli když už jsem se nacházel v plně rozjetém vlaku oboru Oční optik na Alešově Nábřeží . Nebýt této šťastné náhody, byl by můj život o mnoho chudší. Jsem velmi vděčný za to že mohu pracovat v tomto pestrém a energií nabitém kolektivu.

Shelley Ackers

Shelley Ackers, DiS.

optička

V optice Policar se klade důraz na precizní a nejlépe odvedenou práci, ve které se člověk neustále učí a zdokonaluje. Empatie, pečlivost, smysl pro detail a spolupráce s úžasnými kolegy jsou důvody, proč si tak užívám to, co dělám.
S velkým zájmem také sleduji aktuální módní trendy a je mi potěšením pomáhat každému zákazníkovi s individuálním výběrem.

Tereza Svejkovská

Bc. Tereza
Svejkovská

optometristka, optička

Když jsem si měla vybrat, co budu v budoucnu dělat, věděla jsem, že chci pomáhat lidem. A pomáhat lidem vidět ten náš krásný svět, byla ta nejlepší volba, kterou jsem mohla udělat. A pokud se Vám nestarám o brejličky, nebo zrovna nehledám nejlepší možnou variantu vaší korekce, tak ráda sportuji, hledám různá dobrodružství anebo peču sladké dobroty.
 

Kryštof Košťák

Bc. Kryštof Košťák

optometrista, optik

Optometrie mě baví díky možnosti pomoci lidem zlepšit jejich zrak a tím i kvalitu jejich života. Díky skloubení fyziky, biologie a estetiky je moje práce velmi různorodá. Mými koníčky jsou hudba a četba, které mi umožňují relaxovat. Mám též rád chození (nejen) po českých horách.

Miroslava Svátková

Miroslava Svátková, Dis.

 optička

Na práci v optice mě nejvíce baví, že je různorodá a až zde, u Policarů, jsem nalezla ještě jednu velmi důležitou věc a tou je LIDSKOST! Uznávání této hodnoty nás všechny silně spojuje. Jsem ráda, že můžu v této pohodové, rodinné atmosféře přispívat k tomu, aby každý zákazník od nás odcházel s úsměvem a dobrým pocitem. A o to nám všem jde!
 

optička

Kristýna Štěpinová

Jsem technicky založený člověk a v oční optice jsem si našla spojení lásky k řemeslu s upřímnou radostí z pomoci druhým. Zakládám si na preciznosti a smyslu pro detail, proto je mou nejsilnější stránkou v optice zábrus brýlových čoček.
 

Kristýna Štěpinová DiS.

Bučo Policar, canisterapeut

Bučo Policar III.

Canisterapeut

V době když jsem byl převezen ze slovenského útulku do Prahy, nikdy jsem si nemyslel, že se stanu hlavním canisterapeutem v optickém oboru. Nedá se o mně říct, že jsem zrovna workoholik, ale moc rád Vás uvidím a pokud budete mít něco dobrého, uvidím vás o to radši.

Mezi mé koníčky patří odpočívání na okně, škemrání  o jídlo a jinak se zabývám trénováním roztomilosti psích očí na profesionální úrovni.

bottom of page