top of page
Dioptrické brýle_edited.jpg

Vidět ostře

Výběr správné obruby je pro vidění stejně důležitý, jako pečlivé oční vyšetření. Správné dioptrie vložené do nevhodné obruby mohou působit problémy. Toho se u nás ale bát nemusíte, všichni v optice mají potřebné vzdělání a dobře vám poradí.

Vypadat skvěle

Máte známé, které byste bez brýlí skoro ani nepoznali?
Ideální brýle se stanou vaší součástí a podtrhnou vaši osobnost. U nás v Optice chápeme, že vybrat ty správné brýle není jen tak a je na to potřeba čas. 

Úprava brýlí na obličej

Nejenom že je potřeba správně změřit zrak, vybrat vhodnou obrubu, ale také je nutné brýle přizpůsobit na obličej, aby brýle "seděly" a nepadaly za žádných okolností! Skoro každé brýle je při vyzvednutí nutné mírně upravit, protože jsme každý trochu jiný.

Servis zdarma

Je možné, že i ty nejlepší brýle se časem povolí – začnou z obličeje padat, a nebo jsou nedejbože trochu nakřivo. V tomto případě se  u nás stačí na chvíli zastavit a my vše napravíme. Také dáme brýlím koupel v ultrazvukové čističce aby byly jako nové!

Jak to u nás funguje s brýlemi?

Na trhu je mnoho různých značek brýlí. Každé brýle, které máme na prodejně, osobně vybíráme. Nezakládáme si pouze na značce, některé kolekce jsou povedené, jiné méně. Ke každým brýlím máme vztah. A v optice jich máme přes 2000. Všechny dobře známe a pomůžeme vám najít ty nejlepší.

bottom of page